Yhteystiedot

Danotec Oy
Valuraudankuja 3 
00700 Helsinki

y-tunnus 2493478-0

Asiakaspalvelu, laskutus ja hallinto:

Eeva Lehmuskorpi
eeva.lehmuskorpi@danotec.fi
044 7473 301

JVT-työt, palosaneeraus, erikoispuhdistus, homevahingot ja olosuhdehallinta:

Heikki Mertaniemi
heikki.mertaniemi@danotec.fi
044 7473 310

Toni Rantala
toni.rantala@danotec.fi
044 7473 315

Niko Rantala
niko.rantala@danotec.fi
044 7473 311

Jari Riikonen
jari.riikonen@danotec.fi
0400 417 109

Vesa Romo
vesa.romo@danotec.fi
044 970 3853

Vesivahingot:

vahinkokartoittaja
Jarmo Karvonen
jarmo.karvonen@danotec.fi
044 7473 303

vahinkokartoittaja
Jarkko Salo
jarkko.salo@danotec.fi
044 230 7425

vahinkokartoittaja / asbesti- ja haitta-ainekartoittaja
Marko Niilimäki
marko.niilimaki@danotec.fi
044 985 7170

kuivaustyöt / työnjohto
Tomi Nikkinen
tomi.nikkinen@danotec.fi
044 747 3307